ÜYE İŞ YERLERİ

image19

Üye iş yerleri.


             (Çok yakında liste açıklanacaktır.)


     1_

     2_

     3_

     4_

     5_           Üye  iş yeri sayısı           10 (ON)   +   100 (YÜZ)      Olarak tutulmaktadır.           Siz değerli müşterilerimiz için yenilikçi anlayışımız devam ediyor.  Çok yakında siz değerli müşterilerimiz için işinde uzman kadro ile burada.


         Liste  oluşturulmakta, taleb alınmaktadır.Sınırlı sayıda oluşturulacak ve yalnızca Karadeniz bölgesinde (şimdilik) liste.Sunulan liste kapsama giren üye iş yerlerinin yaptıkları ve işletmelerindeki faliyetlerinin Türkiye cumhuriyet i yasalarına uygun olduğunu ve faaliyetlerinin yasal çerçevede yer aldığını ve otomotiv sektöründe ve sektörün içerdiği olanakları kullanan işletmelerin beyanları esas olacak ve kanunlar karşısında kendi işletme haklarını savunarak bütün faaliyetlerini kendilerinin organize ettiğini ve kazançlarını da vergilendirdiğini beyan edip,işletmelerinin yasal yükümlülüklerini işletme yetkilisinin üstlendiğini beyan eder.işletme yükümlülükleri yalnızca işletmenin kendisine aittir.


(üye  iş  yerlerinin  sahip  oldukları  ilan  sitelerin  de  yayınladıkları  ilanları  buradan  örneğin  www.wowwo.com .............. ve  devamında  işletme  uzantısını  nokta  nokta  yazılan  yere  tıklayarak  geçiş  yapılabilir.buraya  bunu  yazılabilir özelliği  getirilmiştir)